درباره ما

Parallax Image

درباره پدیده

درباره ما:
گروه تجاری پدیده فعالیت خود را از سال 1372 آغاز نموده است و اینک با گذشت بیش از بیست و نه سال از تأسیس خود، یکی از پیشگامان در حوزه توزیع صنعت سلامت به شمار می آید. در طی سالیان متمادی همواره تلاش کرده ایم تا به لحاظ وسعت خدمات و کیفیت محصولات تولیدی، جهت ارتقای سطح سلامت جامعه تلاش نماییم و امروز مفتخریم اعلام کنیم خانواده بزرگ مجموعه پدیده با دارا بودن 3 حوزه تخصصی فعالیت، 3 دفتر کشوری و یک دفتر بین المللی و همچنین تولید کالاهای سلامت محور به هدف خود دست یافته و به نامی مطمئن در این صنعت تبدیل شده است. کماکان اعتماد مشتریان را ثروت خود میدانیم و در مسیر ارتقای خدمات از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
پدیده با بهره گیری از مدیران سخت کوش و برجسته و همچنین پرسنل زخمتکش خود با هدف تبدیل شدن به یکی از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان در منطقه، فعالیت می نماید. این مجموعه، قصد دارد تا به پشتوانه کیفیت و قدمت برندهای خود، به متمایز نمودن کالاها و خدماتش در بازار منطقه بپردازد. به همین منظور،پدیده ، همواره در پی ارائه مناسب ترین و پیشرفته ترین کالاهای دنیا در شمالغرب کشور می باشد تا از این طریق، بتواند افزایش میزان بهبودی بیماران و رضایت بخشی پزشکان و کلیه تیم های پزشکی را فراهم آورد..
اکنون پدیده سربلند و مفتخر است که با توزیع بیش از 1200 محصول یکبار مصرف پزشکی و نمایندگی بیش از 32 شرکت تولید کننده داخلی و یا واردکننده های معتبر کشور و همچنین دستگاهای سلامت محور ، ارائه سرویس خدمات پس از فروش در شمالغرب کشور و عرضه کالاها با قیمتی یکسان در دورترین نقاط ، بالاترین میزان رضایت و صرفه جویی کارهای مشابه را از آن خود کرده است و نام آورترین مجموعه پخش لوازم یکبارمصرف پزشکی در شمالغرب کشور است.
و مجموعه پدیده اینک پس از نزدیک به 30 سال حضور در صنعت پخش در مواجه با شرکت ها و افراد موفق در این صنعت که خود روزگاری جزو خانواده بزرگ پدیده بوده اند بر خود میبالد.